Logo

Barbora Davidová získala 3. místo na 14. ročníku soutěže ENERSOL 2018

Dne 15.02.2018 proběhlo v Ledči nad Sázavou krajské kolo soutěže Enersol 2018, kterého se zúčastnila i naše škola. Jednalo se již o čtrnáctý ročník.
Barbora Davidová získala 3. místo na 14. ročníku soutěže ENERSOL 2018

Soutěž Enersol je zaměřená na práce žáků a zabývá se úsporami energií, obnovitelnými zdroji energie, snižování emisí v dopravě a podobně. Soutěži osobně přihlíželi zástupci Kraje Vysočina, místostarostové Ledče nad Sázavou, zakladatel projektu Enersol Ing. Jiří Herodes, za odbor školství Kraje Vysočina PaedDr. Vladimír Zelený, ředitelé a koordinátoři zúčastněných škol a další významní hosté.

Naši školu na soutěži reprezentovala Barbora Davidová, studentka 3. ročníku oboru Strojírenství, která soutěžila s prací na téma Jak přeměnit nepropustné plochy poblíž obytných domů na propustné (koordinátorem práce byl Ing. Bc. Jaromír Vytiska).

Barbora Davidová před odbornou porotou a ostatními účastníky prezentovala svoji práci. Za povedenou prezentaci sklidila zasloužený potlesk a dle hodnocení odborné poroty získala pěkné třetí místo a byla vybrána jako náhradník do týmu, který bude reprezentovat Kraj Vysočina v celostátním kole. Přejeme jí mnoho štěstí a úspěch v této soutěži.

Ing. Bc. Jaromír Vytiska

Související: fotogalerie

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru