Logo

Carrom 2017

Mistrovství České republiky juniorů ve hře Carrom a soutěžní přehlídky společenských účesů žáků oboru Kadeřník, Jarní turnaj Mistrovství České republiky v Carromu 2017.
Carrom 2017

Ve dnech 31. 3. 2017 a 1. 4. 2017 se již tradičně konal na SPŠ a SOU Pelhřimov turnaj mistrovství ČR Juniorů ve hře Carrom a proběhlo Mistrovství České republiky v Carromu 2017 – Jarní turnaj, první ze tří turnajů započítávajících se do bojů o titul Mistra ČR v roce 2017.

Záštitu nad oběma soutěžemi převzala radní Kraje Vysočina pro školství Ing. Jana Fialová a starosta města Pelhřimov Ing. František Kučera.

pátek 31. 3. 2017 proběhl otevřený turnaj pro studenty SPŠ a SOU Pelhřimov i pro zájemce z ostatních škol ČR. Celkem se zúčastnilo 13 juniorských hráčů. Výsledky nás potěšili: 1. místo Štěpán Smoljak (Praha), 2. Martin Vacek (SPŠ a SOU Pelhřimov), 3. místo Dominik Vlček (SPŠ a SOU Pelhřimov). Všichni naši žáci dosáhli zatím nejlepšího umístění v historii turnaje.

V doprovodném programu se konala soutěžní přehlídka společenských účesů žáků oboru Kadeřník. Výsledky soutěže: 1. místo Věra Chalupová, 2. místo Jitka Štěpánková a 3. místo Tereza Zajíčková. Diváky potěšilo i vystoupení mažoretek z DDM Pelhřimov a módní přehlídka oboru Oděvní technik – módní návrhář.

V sobotu 1. 4. 2017 probíhal hlavní jarní turnaj mistrovství ČR ve hře Carrom, s následujícími výsledky: 1. místo Zdeněk Sviták, 2. místo Horst Šimunský, 3. místo Filip Smoljak.    

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci akce a samozřejmě partnerům mistrovství Kraji Vysočina, Městu Pelhřimov, Pelhřimovskému deníku, Agentuře Dobrý den a DDM Pelhřimov.

Související: fotogalerie.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru