Logo

Carrom 2018

Ve dnech 6. a 7. 4. 2018 se na naší škole konal již 5. ročník turnaje mistrovství ČR Juniorů ve hře Carrom a probíhalo Mistrovství České republiky v Carromu 2018 – Jarní turnaj, první ze tří turnajů započítávajících se do bojů o titul Mistra ČR 2018.
Carrom 2018

Záštitu nad oběma soutěžemi převzala radní Kraje Vysočina pro školství Ing. Jana Fialová, MBA a starosta města Pelhřimov Ing. František Kučera.

pátek 6. 4. 2018 proběhl otevřený turnaj pro studenty SPŠ a SOU Pelhřimov i pro zájemce z ostatních škol ČR. Celkem se zúčastnilo 16 juniorských hráčů. Výsledky: 1. místo Rostislav Borský (Praha), 2. Tomáš Chmelař (SPŠ a SOU Pelhřimov), 3. místo Kryštof  Melmuka (SPŠ a SOU Pelhřimov). Ostatní naši žáci obsadili Václav  Pinkas 6. místo, Martin Sochor 9. místo, Jakub Kořínek 10. místo, Martin Pekárek 12. místo, Oldřich Doležal 13. místo, Jan Řezáč 14. místo.

V doprovodném programu se konala soutěžní přehlídka společenských účesů žáků oboru Kadeřník. Výsledky soutěže: 1. místo Miroslava Bartošová, 2. místo Lucie Lekešová a 3. místo Jitka Štěpánková. Diváky potěšilo i vystoupení mažoretek z DDM Pelhřimov a módní přehlídka oboru Oděvní technik – módní návrhář.

V sobotu 7. 4. 2018 probíhal hlavní jarní turnaj mistrovství ČR ve hře Carrom, jehož výsledky byly následující: 1. místo Horst Šimunský, 2. místo Tadeáš Matys, 3. místo Karlos Novák.    

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci akce a samozřejmě partnerům mistrovství: Kraj Vysočina, Město Pelhřimov, Pelhřimovský deník, Agentura Dobrý den, DDM Pelhřimov.

Související: fotogalerie, výsledky MČR juniorů 2018, MČR Pelhřimov 2018

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru