Logo

Florbal – okresní kolo

V tělocvičně ZŠ Osvobození se v pondělí 27. 11. 2017 sešlo sedm družstev florbalistů. Losem byla družstva rozdělena do dvou skupin a bylo určeno pořadí zápasů. Ve skupině hrál „každý s každým“ a dvě družstva postupovala do čtyřčlenné finálové skupiny.

Nám los určil tříčlennou skupinu a za soupeře SČSMD Humpolec a GyOa Pelhřimov. Ve druhé skupině soupeřili Gy Pacov, Gy Humpolec, HŠ Pelhřimov a ČZA Humpolec.

První zápas hráli naši florbalisté s pelhřimovskými gymnazisty. Během patnáctiminutového zápasu padly dva góly. Jeden skončil za zády našeho brankáře a druhý z hokejky Radka Borky v bráně soupeře.

Z druhého zápasu odešli naši opět s remízou (2:2).  Během hrací doby našla bránu střela Branislava Drgoni a po faulu a následném nájezdu skóroval Vojtěch Mozr.

Vzhledem k velmi vyrovnaným zápasům ve skupině (3 zápasy – 3 remízy) rozhodoval o postupu do finálové skupiny počet vstřelených gólů a následně nájezdy. GyOa vypadlo na góly a my jsme po úspěšných nájezdech Vojtěcha Mozra a Vítězslava Kozla postoupili z první pozice.

V nové skupině bylo naším prvním soupeřem Gy Pacov. Zápas byl opět vyrovnaný a opět skončil remízou. První gól dali pacovští.  Druhým Jan Radil v posledních vteřinách dorovnal stav zápasu na 1:1.

Posledním soupeřem našich byla ČZA Humpolec, na které si bohužel vylámali zuby. Byla to jejich jediná prohra (0:3), která je odsunula na celkové 3. místo.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru