Logo

KB florbal challenge

Florbalový turnaj žáků středních škol pod záštitou Českého florbalu proběhl ve středu 13. 12. 2017. Proti našemu družstvu se postavila družstva z Gymnázia Pacov a SČMSD Humpolec.
KB florbal challenge

V prvním zápase se utkali naši a pacovští. Po rozpačitém začátku, kdy se spoluhráči na hřišti spíše hledali, přišel první gól z hokejky pacovského hráče. Po něm následovalo ještě dalších pět, z nichž čtyři skončily za zády pacovského brankáře. Po gólech Daniela Bartošky, Adama Vaše, Jakuba Vrábela, Ondřeje Hadravy a asistencích Adama Cerhána, Jana Radila, Ondřeje Hadravy jsme z prvního utkání odešli jako vítězové (4:2).

Utkání s Humpolcem bylo živější, dramatičtější a co se týká branek, tak i bohatší. Obě družstva bojovala do posledních vteřin. Ačkoliv soupeři většinu zápasu vedli, nemohli si dovolit polevit. Naši jim většinu hrací doby dýchali na záda a snažili se využít jejich chyb. Na konečném výsledku 6:7 se góly podíleli Branislav Drgoňa, Milan Kalina a Jan Radil (každý dvěma) a Adam Vaš asistencí.

Jedno vítězství a jedna prohra pro nás znamenaly celkové 2. místo. Vítězem turnaje a postupujícím do krajského kola se stal Humpolec.

Související: fotogalerie

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru