Logo

Nejbezpečnější „ajťák“ republiky

Náš student Dominik Bártů je vítězem celostátního kola soutěže v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet!
Nejbezpečnější „ajťák“ republiky

V rámci projektu Kraje pro bezpečný internet, zaměřeného na oblast bezpečnosti v kyberprostoru, se i naši žáci zúčastnili soutěžního Kvízu. Jeho úspěšní řešitelé postoupili do Kvízu PLUS 

11. června 2021 proběhlo v Kongresovém sále Kraje Vysočina vyhlášení výsledků krajského kola Kvízu a Kvízu PLUS. Naše škola zaznamenala nepřehlédnutelný úspěch, když mezi oceněnými zaujali přední místa naši studenti oboru Informační technologie. Martin Plachý byl oceněný za úspěšné řešení Kvízu. V Kvízu PLUS byli úspěšní hned 3 naši zástupci. Vojtěch Kameš na 4. místě, Dominik Dvořák na 2. místě. (Tisková zpráva Kraje Vysočina https://www.kr-vysocina.cz/kraje-pro-bezpecny-internet-vyhlaseni-vitezu-soutezniho-kvizu/d-4107884/p1=3380) 

Dominik Bártů obsadil v krajském kole Kvízu PLUS 1. místo. Jako vítěz krajského kola postoupil do kola celostátního, kde v tvrdé konkurenci zástupců ostatních krajů zvítězil. Odměnu za vítězství převzal Dominik Bártů v sídle Kraje Vysočina z rukou RNDr. Jana Břížďaly, radního pro školství, mládež a sport, informatiku a komunikační technologie. Pan radní poděkoval Dominikovi za reprezentaci kraje a předal mu diplom a další odměny od kraje i sponzorů soutěže. 

V Kraji Vysočina se soutěžního Kvízu účastnilo více než 3 000, celostátně přes 29 000 žáků. Děkujeme našim zástupcům za výbornou reprezentaci školy i kraje v takto velké konkurenci.

Související: fotogalerie

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru