Logo

OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost (2012-2013)

OPVK

Název projektu: Inovace ve výuce odborných předmětů – aplikace RVP do ŠVP

Číslo projektu: CZ.1.07/1.1.36/01.0010

Financování: Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu ČR.

Stručný obsah projektu: Tento projekt má dvě části. V první části se zaměřuje na inovaci praktické výuky CNC programování pro obory Operátor dřevařské a nábytkářské výroby, Mechanik seřizovač a Strojírenství; praktické výuky mechatroniky v oborech Mechanik seřizovač, Strojírenství a Mechanik elektrotechnik; teoretické výuky v oblasti CAD/CAM pro obory Mechanik seřizovač a Strojírenství; teoretické výuky praktické části předmětu Elektrická měření a Elektrotechnika v oborech Mechanik elektrotechnik, Elektrikář, Strojírenství, Dopravní prostředky a Informační technologie. V těchto oborech vzniknou nové nebo inovované výukové materiály odpovídající současnému vybavení školy v závislosti na aplikaci ŠVP do výuky.

Ve druhé části je projekt zaměřen na pořízení a aplikování nového programu, pomocí kterého by byly testovány znalosti žáků podporovaných oborů (Strojírenství, Dopravní prostředky, Informační technologie, Operátor dřevařské a nábytkářské výroby) v některých odborných předmětech a v předmětu chemie.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru