Logo

Soutěž odborných vědomostí a dovedností oboru TRUHLÁŘ 2017

Ve čtvrtek 30. 3. 2017 se konal v našich dílnách Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště Pelhřimov 14. ročník krajské soutěže oboru truhlář. Čtrnáct truhlářů prokazovalo svoji zručnost i teoretickou znalost svého oboru.
Soutěž odborných vědomostí a dovedností oboru TRUHLÁŘ 2017

Odborné soutěže se zúčastnili mladí truhláři ze 7 škol včetně té domácí. V letošním ročníku bylo jejich hlavním úkolem vyrobit podle výkresové dokumentace dřevěnou poštovní schránku.
     Každá škola nominovala dva soutěžící. To znamená, že se nejedná o soutěž družstev, ale jednotlivců. Konkrétně k nám přijeli žáci ze škol z Chotěboře, Žďáru nad Sázavou, Benešova, Jihlavy, Třebíče a Nového Města na Moravě.
     Domácí školu zastupovali žáci Jiří Pipek a Jan Mimra. Po sečtení bodů z teoretické a praktické části se naši žáci umístili na předních příčkách. Jiří Pipek obsadil 1. místo a Jan Mimra 3. místo. Na 2. místě se umístil žáka Václav Naebauer z VOŠ, OA a SOUT Chotěboř. Soutěžící na 1. až 3. místě obdrželi hodnotné ceny, které využijí ve své profesi.

    Děkujeme všem soutěžícím a pedagogickému doprovodu za účast, organizátorům soutěže za její přípravu a děkujeme všem sponzorům a KrÚ Vysočina za finanční a věcnou podporu. Výhercům BLAHOPŘEJEME!!!

Související: výsledková listina, fotogalerie.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru