Logo

Vybavenost školy

Pracoviště Pelhřimov - Friedova

V budově se nachází 24 učeben, z nichž většina je zaměřena na potřeby konkrétních oborů či odborných předmětů, ostatní jsou využívány jako běžné kmenové třídy.

učebna výpočetní techniky v ulici Friedova v PelhřimověPro výuku výpočetní techniky jsou k dispozici dvě moderně vybavené učebny. Jedna je zaměřená převážně na výuku CAD/CAM programů, druhá je spíše určena pro výuku běžných kancelářských programů, učetnictví či jako doplňková učebna pro všeobecné předměty (ČJ, MAT, FYZ atd.). Obě učebny jsou vybaveny LCD projektory.

Celá budova je připojená ke školní síti (umožňující propojení i s ostatními budovami) s přístupem na vysokorychlostní internet.

laboratoř pro elektro oboryK výuce cizích jazyků slouží dvě specializované učebny, v jedné z nich je kromě standardní audio a video techniky umístěna i interaktivní tabule.

Pro obory elektro jsou připraveny dvě laboratoře s panelovými moduly pro zkoušení různých aplikací.

 

Pracoviště Pelhřimov - Růžová

Výuka probíhá v historické budově v centru města. Běžná výuka je soustředěna do kmenových učeben.

učebna výpočetní techniky v ulici RůžováK dispozici jsou zde tři učebny vybavené PC, které se využívají pro výuku odborných předmětů oborů Informační technologie a Strojírenství i pro potřeby ostatních předmětů (Český jazyk, Ekonomika…). Studenti oboru IT využívají odbornou učebnu počítačových sítí.

Celá budova je připojená ke školní síti (umožňující propojení i s ostatními budovami) s přístupem na vysokorychlostní internet.

učebna cizích jazyků v ulici RůžováVýuka cizích jazyků využívá dvě specializované učebny, z nichž jedna je vybavena interaktivní tabulí, dále se pro výuku cizích jazyků využívají i počítačové programy v učebnách výpočetní techniky.

Dále se zde nacházejí tři odborné učebny pro výuku odborných předmětů Kontrola a měření, Silniční vozidla, Strojírenská technologii a Stavba a provoz strojů.

Volný čas mohou žáci trávit v klubu „Ponorka“ s možností připojení k internetu přes Wi-Fi hotspot.

Pracoviště Kamenice nad Lipou - Masarykova

V budově se nachází 14 učeben, z nichž většina je zaměřena na potřeby konkrétních oborů nebo odborných předmětů, ostatní jsou využívány jako běžné kmenové třídy.

Pro výuku výpočetní techniky jsou k dispozici dvě moderně vybavené učebny. Jejich využití je zejména pro výuku těchto předmětů: Práce s počítačem, Písemná a elektronická komunikace, Účetnictví, Řízení motorových vozidel. Obě učebny jsou využívány také pro ostatní předměty. Jsou vybaveny LCD projektory.

Celá budova je připojena ke školní síti (umožňující propojení i s ostatními budovami) s přístupem na vysokorychlostní internet.

Cizí jazyky jsou vyučovány ve specializované učebně, která je vybavena interaktivní tabulí, audio a video technikou.

Odborné předměty jsou vyučovány ve specializovaných učebnách vybavených PC, LCD projektory, v jedné z odborných učeben je interaktivní tabule.

 

Praktická výuka

Praktická výuka probíhá ve specializovaných učebnách a dílnách jak v Pelhřimově, tak v Kamenici nad Lipou.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru