Logo

Zemědělské exkurze

V průběhu měsíce dubna absolvovali žáci učebních oborů Zemědělec – farmář a Opravář zemědělských strojů dvě odborně zaměřené exkurze.
Zemědělské exkurze

10. dubna 2018 navštívili žáci 2. a 3. ročníků jeden z největších evropských veletrhů zemědělské techniky TECHAGRO 2018 v Brně. Veletrh představil zemědělské stroje a zařízení, osivo a sadbu, prostředky pro agrochemii s prezentací nejnovějších trendů zemědělské technologie a značek zemědělské techniky působících v České republice. Souběžně se na brněnském výstavišti konal lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA.

24. dubna 2018 se žáci 1. ročníku zúčastnili exkurze do Národního zemědělského muzea v Praze Zde si nejenom prohlédli vystavované exponáty v jednotlivých odděleních (zemědělství, jede traktor, myslivost, rybářství, voda v krajině, lesnictví, laboratoř ticha a živá zahrada), ale vyzkoušeli si i různé vědomostní soutěže. Na závěr si mohli ze střešní terasy prohlédnout vetší část Prahy s jejími dominantami.

Související: fotogalerie

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru